Simple multi step form (2.0.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Next
lv: Tālāk

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Other
lv: Citi

en: Show
lv: Rādīt

en: Hide
lv: Apslēpt
