Simple multi step form (2.0.1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Next
sv: Nästa

en: Back
sv: Tillbaka

en: Other
sv: Övriga

en: Show
sv: Visa

en: Hide
sv: Dölj
