Simple multi step form (2.0.2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Next
lt: Kitas

en: Back
lt: Atgal

en: Other
lt: Kiti

en: Show
lt: Rodyti

en: Hide
lt: Slėpti
