Simple Node Importer (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Import
cy: Mewnfudo

en: cancel
cy: Diddymu

en: Select
cy: Dewis
