Simple Node Importer (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Settings
fi: Asetukset

en: Content type settings
fi: Sisältötyypin asetukset

en: Import
fi: Tuo

en: Successful
fi: Onnistunut

en: Confirm Delete
fi: Varmista poisto

en: cancel
fi: peruuta

en: Select
fi: Valitse

en: Bundle
fi: Paketti

en: Processed @current out of @total.
fi: Prosessoitu @current (@total).
