Simple Node Importer (8.x-1.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Title
af: Titel

en: Operations
af: Aksies

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Settings
af: Verstellings

en: Import
af: Voer in
