Simple Node Importer (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Import
az: İmport

en: Successful
az: Uğurlu

en: Select
az: Seçin

en: Bundle
az: Paket

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
az: Arqumentlərlə %error_operation emal edilərkən xəta baş verdi: @arguments
