Simple Node Importer (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Import
el: Εισαγωγή

en: cancel
el: ακύρωση

en: Select
el: Επιλογή

en: Bundle
el: Ομάδα
