Simple Node Importer (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Operations
hu: Műveletek

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Settings
hu: Beállítások

en: Content type settings
hu: Tartalomtípus beállításai

en: Successful
hu: Sikeres

en: cancel
hu: mégsem

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Processed @current out of @total.
hu: @current / @total feldolgozva.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
hu: Hiba történt %error_operation feldolgozása közben a következő argumentumokkal: @arguments
