Simple Node Importer (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Content type settings
ka: კონტენტის ტიპის პარამეტრები

en: Import
ka: იმპორტი
