Simple Node Importer (8.x-1.0) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Import
os: Импорт
