Simple Node Importer (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Username
ps: کارن نوم

en: Settings
ps: امستنې

en: Import
ps: واردول

en: Select
ps: غوره

en: Bundle
ps: بنډل
