Simple Node Importer (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: cancel
te: రద్దుచేయి

en: Select
te: ఎంచుకోండి
