Simple Node Importer (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Import
ug: ئىمپورت
