Simple Node Importer (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Operations
vi: Thao tác

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Import
vi: Nhập vào

en: Select
vi: Chọn
