Simple OAuth (OAuth2) & OpenID Connect (6.0.0-beta7) - en to fa translation catalogue (34 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Value
fa: مقدار

en: Type
fa: نوع

en: Description
fa: توضیحات

en: Enabled
fa: فعال

en: Edit
fa: ویرایش

en: Parent
fa: والد

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: View
fa: مشاهده

en: ID
fa: شناسه

en: User
fa: کاربر

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Public Key
fa: کلید عمومی

en: Role
fa: نقش

en: Allow
fa: اجازه دادن

en: Deny
fa: رد کردن

en: Key
fa: کلید

en: Tokens
fa: توکن‌ها

en: Token
fa: توکن

en: Granularity
fa: تدریجی

en: Reference
fa: ارجاع

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Authentication
fa: بررسی هویت

en: Client
fa: مشتری

en: Examples
fa: مثال‌ها

en: Permission
fa: مجوز

en: Language code
fa: کد زبان

en: Locked
fa: قفل شده

en: Bundle
fa: بسته

en: Clients
fa: مشتریان

en: View profile information
fa: مشاهده مشخصات
