Simple OAuth (OAuth2) & OpenID Connect (6.0.0-beta9) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Parent
hy: Ծնող

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Role
hy: Դեր

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: Locked
hy: Արգելափակված

en: Bundle
hy: Փաթեթ
