Simple OAuth (OAuth2) & OpenID Connect (6.0.0-beta9) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Value
mn: Утга

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Edit
mn: Засварлах

en: Parent
mn: Эх

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Created
mn: Үүссэн

en: Language code
mn: Хэлний код

en: Locked
mn: Цоожлогдсон
