Simple OAuth (OAuth2) & OpenID Connect (6.0.0-beta9) - en to tr translation catalogue (35 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Value
tr: Değer

en: Type
tr: Tip

en: Description
tr: Açıklama

en: Enabled
tr: Etkin

en: Edit
tr: Düzenle

en: Parent
tr: Üst öge

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: View
tr: Görüntüle

en: User
tr: Kullanıcı

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Public Key
tr: Ortak Anahtar

en: Private Key
tr: Özel Anahtar

en: Role
tr: Rol

en: Allow
tr: İzin ver

en: Deny
tr: Yasakla

en: Key
tr: Anahtar

en: Tokens
tr: tokens

en: Token
tr: Simge

en: Granularity
tr: Ayrıntılandırma

en: Changed
tr: Değişti

en: Authentication
tr: Kimlik Doğrulama

en: Examples
tr: Örnekler

en: Permission
tr: İzinler

en: Language code
tr: Dil kodu

en: Locked
tr: Kilitli

en: Generate
tr: Oluştur

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: Clients
tr: İstemciler

en: Publishing status
tr: Yayımlanma durumu

en: @name field is required.
tr: @name alanı zorunludur.

en: View user information
tr: Kullanıcı bilgilerini görüntüle
