Simple OAuth (8.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Permissions
ps: اجازې

en: Authentication
ps: تصدیق

en: About
ps: په اړه
