Simple OAuth (8.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: Edit
jv: Sunting

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: View
jv: Tampilan

en: User
jv: Panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: Owner
jv: Sing duwé

en: Permissions
jv: Kawenangan

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Locked
jv: Dikunci

en: About
jv: Ngenani
