Simple OAuth (8.x-1.0-beta2) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Permissions
ne: अनुमति

en: Locked
ne: बन्देज गरिएको

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
