Simple OAuth (8.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: View
sl: Prikaži

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Owner
sl: Lastnik

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu
