Simple OAuth (OAuth2) & OpenID Connect (8.x-1.0-beta3) - en to ar translation catalogue (24 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Language
ar: اللغة

en: Resources
ar: مصادر

en: Edit
ar: تحرير

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: Owner
ar: المالك

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Permissions
ar: الصلاحيات

en: Changed
ar: تم التغير

en: Authentication
ar: المصادقة

en: Global
ar: عالمي

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Locked
ar: مقفل

en: About
ar: حول

en: Resource
ar: مصدر

en: UUID
ar: المعرف UUID
