OAuth 2.0 (8.x-1.0-beta4) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Permissions
br: Aotreoù

en: About
br: Diwar-benn
