Simple OAuth (8.x-1.0-beta4) - en to fa translation catalogue (24 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Type
fa: نوع

en: Description
fa: شرح

en: Language
fa: زبان

en: Resources
fa: منابع

en: Edit
fa: ویرایش

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: View
fa: مشاهده

en: ID
fa: شناسه

en: User
fa: کاربر

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Owner
fa: مالک

en: Token
fa: توکن

en: Permissions
fa: مجوزها

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Authentication
fa: بررسی هویت

en: Global
fa: سراسری

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Locked
fa: قفل شده

en: About
fa: درباره

en: Creator
fa: سازنده

en: Expiration time
fa: زمان انقضاء
