Simple OAuth (8.x-1.0-beta4) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: Description
is: Lýsing

en: Language
is: Tungumál

en: Resources
is: Auðlindir

en: Edit
is: Breyta

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: Created
is: Stofnað

en: Owner
is: Eigandi

en: Permissions
is: Réttindi

en: About
is: Um

en: Creator
is: Stofnandi
