Simple OAuth (8.x-1.0-beta4) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: Edit
nn: Rediger

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: View
nn: Sjå på

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: Permissions
nn: Rettar

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
