Simple OAuth (8.x-1.0-beta4) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Owner
th: เจ้าของ

en: Permissions
th: สิทธิ์

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Global
th: ส่วนกลาง

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Locked
th: ถูกล็อค

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Creator
th: ผู้สร้าง
