Simple OAuth (8.x-1.0-beta4) - en to vi translation catalogue (23 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Type
vi: Kiểu

en: Description
vi: Mô tả

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Resources
vi: Tài nguyên

en: Edit
vi: Sửa

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: View
vi: Xem

en: ID
vi: Mã

en: User
vi: Người dùng

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Owner
vi: Chủ sở hữu

en: Expire
vi: Hết hạn

en: Permissions
vi: Quyền

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Authentication
vi: Xác thực

en: Global
vi: Chung

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Locked
vi: Đã khoá

en: About
vi: Giới thiệu

en: Resource
vi: Tài nguyên
