Simple OAuth (8.x-1.0-beta5) - en to da translation catalogue (22 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Description
da: Beskrivelse

en: Language
da: Sprog

en: Resources
da: Ressourcer

en: Edit
da: Redigér

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: View
da: Vis

en: User
da: Bruger

en: Created
da: Oprettet

en: Owner
da: Ejer

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Token
da: Symbol

en: Permissions
da: Tilladelser

en: Changed
da: Ændret

en: Authentication
da: Godkendelse

en: Machine name
da: Internt navn

en: Locked
da: Låst

en: About
da: Om

en: Creator
da: Skaber

en: Expiration time
da: Udløbstid
