OAuth 2.0 (8.x-1.0-beta7) - en to et translation catalogue (25 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Resources
et: Ressursid

en: Edit
et: Muuda

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: View
et: Kuva

en: User
et: Kasutaja

en: Created
et: Loodud

en: Owner
et: Omanik

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Permissions
et: Õigused

en: Changed
et: Muudetud

en: Authentication
et: Autentimine

en: Global
et: Globaalne

en: Language code
et: Keele kood

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Locked
et: Lukus

en: About
et: Programmist

en: Creator
et: Looja

en: Resource
et: Ressurss
