OAuth 2.0 (8.x-1.0-beta7) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Edit
af: Wysig

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: Permissions
af: Regte

en: Language code
af: Taalkode
