OAuth 2.0 (8.x-1.0-beta7) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: Created
eo: Kreita

en: Permissions
eo: Permesoj

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: Locked
eo: Ŝlosita

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
