Simple OAuth (8.x-1.0-beta7) - en to es translation catalogue (27 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Type
es: Tipo

en: Description
es: Descripción

en: Language
es: Idioma

en: Resources
es: Recursos

en: Edit
es: Editar

en: Settings
es: Configuración

en: Label
es: Etiqueta

en: Save
es: Guardar

en: View
es: Ver

en: User
es: Usuario

en: Created
es: Creado

en: Owner
es: Propietario

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Token
es: Comodín

en: Expire
es: Caducar

en: Permissions
es: Permisos

en: Changed
es: Modificado

en: Authentication
es: Autentificación

en: Language code
es: Código de idioma

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Locked
es: Bloqueado

en: About
es: Acerca de

en: Creator
es: Creador

en: Expiration time
es: Tiempo de expiración

en: Resource
es: Recurso

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.
