Simple OAuth (8.x-1.0-beta7) - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: Resources
pl: Zasoby

en: Edit
pl: Edytuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: View
pl: Widok

en: User
pl: Użytkownik

en: Created
pl: Utworzono

en: Owner
pl: Właściciel

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Token
pl: Wzorzec

en: Expire
pl: Wygasa

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: Global
pl: Globalne

en: Language code
pl: Kod języka

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Locked
pl: Zablokowany

en: About
pl: O stronie

en: Creator
pl: Twórca

en: Resource
pl: Zasób
