Simple OAuth (8.x-2.0-alpha1) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Password
be: Пароль

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Created
be: Створана

en: Logo
be: Лагатып

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Code
be: Код

en: Permissions
be: Правы

en: Locked
be: Зачынены

en: About
be: Аб

en: Bundle
be: Набор

en: Publishing status
be: Статус публікацыі
