Simple OAuth (8.x-2.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Password
bg: Парола

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: View
bg: Прегледай

en: User
bg: Потребител

en: Created
bg: Създадено

en: Logo
bg: Лого

en: Authored by
bg: Написано от

en: Code
bg: Код

en: Permissions
bg: Права

en: Authentication
bg: Удостоверяване

en: Client
bg: Клиент

en: Clients
bg: Клиенти
