Simple OAuth (8.x-2.0-alpha1) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: View
km: មើល

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Logo
km: រូប​សញ្ញា

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Code
km: កូដ

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: Locked
km: ជាប់​សោ

en: About
km: អំពី
