Simple OAuth (8.x-2.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Language
ta: மொழி

en: Login
ta: உள் நுழை

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: View
ta: பார்

en: User
ta: பயனர்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Logo
ta: இலட்சினை

en: Authored by
ta: எழுத்தாளர்

en: Code
ta: நிரல்

en: Permissions
ta: அனுமதிகள்

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Locked
ta: பூட்டப்பட்டது

en: About
ta: பற்றி

en: Bundle
ta: பொதி
