Simple OAuth (8.x-2.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Login
ug: كىرىش

en: Password
ug: پارول

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: Code
ug: كود

en: Redirect
ug: يېڭى مەنزىل

en: Permissions
ug: ھوقۇق تەڭشەش

en: About
ug: ھەققىدە
