OAuth 2.0 (8.x-2.0-alpha2) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: Description
is: Lýsing

en: Language
is: Tungumál

en: Login
is: Innskráning

en: Password
is: Lykilorð

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: Created
is: Stofnað

en: Logo
is: Táknmynd

en: Authored by
is: Höfundur

en: Code
is: Kóði

en: Permissions
is: Réttindi

en: About
is: Um

en: Publishing status
is: Birtingarstaða
