Simple OAuth (8.x-2.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (40 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Type
uk: Тип

en: Description
uk: Опис

en: Language
uk: Мова

en: Login
uk: Вхід

en: Password
uk: Пароль

en: Settings
uk: Налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: View
uk: Перегляд

en: User
uk: Користувач

en: Created
uk: Створено

en: Logo
uk: Логотип

en: Authored by
uk: Автор

en: Code
uk: Код

en: Public Key
uk: Відкритий ключ

en: Private Key
uk: Закритий ключ

en: Redirect
uk: Переспрямувати

en: Tokens
uk: Замінники

en: Token
uk: Замінник

en: Expire
uk: Закінчується дія

en: Permissions
uk: Повноваження

en: Changed
uk: Змінено

en: Authentication
uk: Автентифікація

en: Client
uk: Клієнт

en: Grant
uk: Надати

en: Locked
uk: Заблоковано

en: About
uk: Про модуль

en: Expiration time
uk: Завершення терміну дії

en: Bundle
uk: Пакет

en: Clients
uk: Клієнти

en: Publishing status
uk: Стан публікації

en: Secret
uk: Таємний

en: Scopes
uk: Області

en: Access Token
uk: Токен доступу

en: Confidential
uk: Конфіденційно

en: Redirect URI
uk: URI переспрямування

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.
