Simple OAuth (8.x-2.0-alpha3) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: Password
bs: Lozinka

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran

en: Authored by
bs: Napisao

en: Code
bs: Kod

en: Permissions
bs: Dozvole

en: Locked
bs: Zaključano
