Simple OAuth (8.x-2.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (23 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Type
oc: Tipe

en: Description
oc: Descripcion

en: Language
oc: Lenga

en: Login
oc: Identificant

en: Password
oc: Senhal

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: View
oc: Veire

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User
oc: Utilizaire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Logo
oc: Lògo

en: Authored by
oc: Escrich per

en: Code
oc: Còde

en: Public Key
oc: Clau publica

en: Tokens
oc: Getons (tokens)

en: Token
oc: Geton (token)

en: Changed
oc: Modificat

en: Locked
oc: Verrolhat

en: Bundle
oc: Paquet

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)
