Simple OAuth (8.x-2.0-alpha3) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Login
se: Logge sisa

en: Password
se: Beassansátni

en: Save
se: Vurke

en: View
se: Čájet

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon
