Simple OAuth (8.x-2.0-alpha3) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Type
si: වර්ගය

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Password
si: මුරපදය

en: Label
si: ලේබලය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Permissions
si: අවසර
