Simple OAuth (8.x-2.0-alpha4) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Login
af: Gebruiker

en: Password
af: Wagwoord

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Code
af: Kode

en: Permissions
af: Regte
