Simple OAuth (8.x-2.0-alpha4) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Type
mg: Karazana

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Password
mg: Teny miafina

en: User
mg: Mpampiasa
