Simple OAuth (8.x-2.0-rc1) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Language
bn: ভাষা

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: View
bn: প্রদর্শন

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Logo
bn: লোগো

en: Authored by
bn: লিখেছেন

en: Code
bn: কোড
